Ne Yaparız

01
Grafik Tasarım

Afişler, kitaplar, bilgi ve uyarı işaretleri, broşürler vb. çalışmalar grafik tasarımın etkinlik alanı içine girer. Grafik Tasarım, görsel öğeler ile yazıyı kullanarak izleyiciyi etkilemek ve belli bir mesajı belli bir kitleye iletmek amacı ile oluşturulmuş her türlü yaratıcılığı kapsayan bir tasarım dalıdır. Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik tasarımının amacı gerek iletişim, gerekse estetik kaliteyi en üst düzeye çıkarmaktır.

Bir markanın kurumsal kimliği, sembolleri, logoları, renkleri ve ürünlerinin yanı sıra, bize o kurumun ne şekilde organize olduğunu, merkezi olup olmadığını ve markanın kurumsal yapısı hakkında bir takım ipuçları sunar. Marka Oluşturma / Marka Danışmanlığı / Strateji Danışmanlığı / Logo Tasarımı / Kurumsal Kimlik Tasarımı, Marka Bilinirliği Araştırmaları / Hedef Kitle Analizi / Müşteri Beklentileri Araştırmaları / Ürün Araştırmaları

02
Kurumsal Çözümler
03
Fotoğraf Produksiyon

İnsanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır. Çünkü fotoğraf gerçekliğin en mükemmel benzeridir. Algılamada görme en etkin duyumuzu oluşturur. Görselliğin etkileme gücü diğer uyaranlara göre çok daha etkilidir. Reklamı yapılacak her ne ise onu gösterecek olan fotoğraftır. Başarılı reklam ise başarılı fotoğrafla mümkün olur. Tanıtım fotoğraflarının ticari hedefleri vardır. Rastlantısal değil kurgusal bir çalışmadır.

Web Sitenizin tasarım ve dizaynı ; temel olarak içeriğinin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, tüm bu yapının, görsel açıdan estetik, özgün ve ilgi çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurumsal kimliği ile uyumlu, onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içermelidir.

04
Web Tasarım
05
3D Tasarım

Bodroom Design siz müşterilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda hızlı ve etkili bir şekilde uzman kadrosuyla yaratıcı çözümler üreten bir reklam ajansıdır. 3D Cephe Modelleme / 3D İç Mekan Modelleme & Sunum / 3D Bina Modelleme / 3D Plan Modelleme / 3D Ürün Modelleme / 3D Sunum & Render / 3D Tasarım / 3D Mimari Animsyon